morze 

Pogorzelica - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Kandydaci na prezydenta miasta Radomska w Radomsku w wyborach 2024

Opis:

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

Zapewnijmy przyszłość miastu Radomsko z Krzysztofem Ciecióra!

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP


W najnowszej kadencji Sejmu, Poseł Krzysztof Ciecióra nieustannie udowadniał swoje zaangażowanie w służbę społeczeństwu. Dziś, z pełnym zaufaniem, kładzie swoją determinację i doświadczenie na rzecz naszego miasta jako kandydat na prezydenta Radomska.

Pragniemy przedstawić wam wizję nowoczesnego, prężnego i zrównoważonego Radomska, a w jej centrum stoi Krzysztof Ciecióra. Jako były wiceminister rolnictwa, zdobył ogromne doświadczenie w zarządzaniu i rozwoju sektora rolniczego, co stanowi niezwykłą siłę w kontekście naszego miasta, które łączy zarówno przemysł, jak i obszary wiejskie.

OdNowa wystawia na sztandary Krzysztofa Cieciórę - męża stanu o twardym charakterze i sercu rolnika. Jego oddanie sprawie publicznej i głębokie zrozumienie potrzeb społeczności są niepodważalne.

Przez lata Krzysztof Ciecióra kandydat na Prezydenta Radomska pracował na rzecz rozwoju naszego regionu, wdrażając konkretne rozwiązania i podejmując trudne decyzje. Teraz, stojąc przed wyborami prezydenckimi w Radomsku, pragnie kontynuować tę misję na stanowisku prezydenta.

Wybory 2024 roku to kluczowy moment dla naszego miasta. Musimy zagwarantować, że kierunek, który obraliśmy, będzie prowadził nas ku jeszcze lepszej przyszłości. Dlatego oddajmy nasze głosy na doświadczenie, zaangażowanie i uczciwość. Oddajmy nasze głosy na Krzysztofa Cieciórę - pewność lepszej przyszłości dla Radomska.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 810
Dodane: 2024.03.02
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj